Ogłoszenia Toruń na 7-h.pl > Usługi i Firmy > Budowa i Remont > okna dachowe

Archiwalne: okna dachowe

17.09.2018


Cechy
Łatwe czyszczenie
Okno obraca się o 180° i można je blokować w tej pozycji, co umożliwia łatwy dostęp do zewnętrznej szyby i daje możliwość czyszczenia jej od wewnątrz pomieszczenia.

Wydajność cieplna
Tylko okna KeyliteTM posiadają w standardzie Zintegrowany Kołnierz Termoizolacyjny, ciepłą ramkę w pakietach szybowych i obniżony montaż, dzięki czemu mają lepszą wydajność cieplną.

Łatwa konserwacja
Dzięki wysokiej jakości lakierowanym wykończeniom i innowacyjnym zawiasom bezobsługowym okna KeyliteTM są niezwykle łatwe w utrzymaniu.

Skuteczna wentylacja
Początkowe krótkie pociągnięcie uchwytu okna w dół powoduje otwarcie klapy wentylacyjnej, podczas gdy okno jest nadal zamknięte. Dalsze delikatne pociągnięcie uchwytu powoduje otwarcie okna.

Wszechstronność
Prosimy zapoznać się z naszą szeroką gamą udoskonaleń i dodatków, które zwiększają uniwersalność asortymentu okien obrotowych.

KeyliteTM Ochrona
Nasze nowe bezpieczne okno dachowe oferuje zaawansowany poziom bezpieczeństwa i ochrony. Posiada pakiet szybowy klasy P4A i certyfikat odporności na włamanie drugiej klasy wg normy EN 1627. Dolny uchwyt zapewnia dodatkową blokadę.