Ogłoszenia Toruń na 7-h.pl > Praca > Pozostałe oferty > Młodszy Konstruktor w Dziale Badań i Rozwoju

Archiwalne: Młodszy Konstruktor w Dziale Badań i Rozwoju

14.10.2019

Firma Anwis Sp. z. o.o. jeden z liderów wśród producentów osłon przeciwsłonecznych dla domu na świecie z siedzibą we Włocławku obecnie poszukuje osoby na stanowisku:
Młodszy Konstruktor w Dziale Badań i Rozwoju
Miejsce pracy: Anwis Sp. z o. o. Włocławek
Opis Stanowiska
-Projektowanie i opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej w 2D i 3D
Wymagania
-Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziani absolwenci kierunku Budowa i mechanika maszyn)
-Dobra znajomość programu CAD (preferowany Solid Edge)
-Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
-Dobra obsługa Pakietu MS Office (szczególnie Excel)
-Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (minimum B2)
-Motywacja do pracy i chęć rozwoju
-Osoba lubiąca wyzwania i kreatywne projekty
-Doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów (mile widziane)
-Znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych: metoda wtrysku (mile widziane)
-Znajomość budowy form wtryskowych (mile widziane)
Oferujemy:
-Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-Umowę o pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku
-Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię miesięczną
-Dodatkowe świadczenia z ZFŚS
-Ubezpieczenie na życie
-Pakiet prywatnej opieki medycznej
-Dofinansowanie karty Multisport
-Szkolenia i wsparcie w trakcie pracy
-Przyjazną atmosferę pracy
Dokumenty aplikacyjne (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres mailowy adam.kowalski(małpa)anwis.pl